YASEMİN TÜZÜN GÜZELLİK MERKEZİ SİZİ BEKLİYOR

Kadın erkek farkı gözetmeksizin cilt problemleri, bireyin dış görünüşünü etkilemesi sebebiyle psikolojik sorunlara dahi yol açabilir. Çeşitli cilt problemleri yaşayan kişiler dermatoloji uzmanı tarafından önerilen tıbbi tedaviye ek olarak medikal estetik yöntemlerine başvurabilir. Gelişen tıp ve teknolojinin sağlamış olduğu imkanlarla günümüzde akne, leke ve kırışıklık gibi birçok deri problemine yönelik tedavi yöntemleri geliştirildi. İşte, cilt yenileme ve mevcut dermatolojik problemlerin çözümüne yönelik olarak uygulanan bazı bakım ve tedavi teknikleri…
Dermapen nedir? Dermapen tedavisi nasıl yapılır?
Dermapen uygulaması nedir? Dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son yöntemlerdendir.
Dermapen tek başına tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir.
Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha efektif sonuçlara ulaşabiliriz..
Dermapen uygulaması nedir?
Cerrahi olmadan gençleşmenin avantajları
İnce çizgilerin azalması
Derinin sıkışması ve gerilmesi
Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması
Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi
Çok hızlı iyileşme süreci
Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği
Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi
Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.
Dermapen Nerelere Uygulanır?
• Yüz
• El
• Boyun
• Saç
• Akne, Leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgeler
Dermapen Farkı Nedir?
Organizmanın tamirat mekanizmalarında en önemli rolü gerçekleştirir. Doku hasarı oluştuğunda Dermapen uygulandığında doku aktive olur ve birçok doku geliştirici faktörü ortama sağlarlar. Esas etkisi dokuları hızla onarmaktır.


Dermapen Uygulaması nasıl yapılmaktadır?
Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı ve sorunlu olan bölgelere uygulanır. Tüm işlemler yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır.
Dermapen’in avantajları nelerdir?
İyileşme süreci içeriği dolayısıyla çok kısadır. Dokuları onarır ve yeniler. Yeni kolajen üretimi, yeni damarsal gelişme sağlanır. Büyüme faktörleri ve hücreler arası ortamın yeniden yapılanması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturulur. Uygulanışı kolay ve konforludur. Gerekli materyalin sağlanması çok kolaydır.