Jandarma Teşkilatı’ndan Vali Pehlivan’a 183. Kuruluş Yıldönümü Ziyareti

Valimiz Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Teşkilatı’nın 183’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu ve beraberindeki teşkilat mensuplarını makamında kabul etti.

Kabulde yaptığı konuşmasında, Jandarma Teşkilatı’nın 183’üncü kuruluş yıldönümü vesilesiyle Tuğgeneral Çarıkcıoğlu ve beraberindekilere tebriklerini ileten Vali Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Teşkilatımızın, vatandaşların asayiş, huzur ve güvenliğini sağlamak maksadıyla mülki, adli ve idari konulardaki görevlerini takdire değer kararlılık ve etkinlik anlayışı içinde sürdürdüğünü ifade etti.

Jandarma Teşkilatı’nın bundan sonrada görevini üstün bir gayret ve özveriyle devam ettireceğine olan inancını belirten Vali Pehlivan, ülkemizin huzur ve güvenlik ortamının daim kılınması uğruna verilen mücadelelerde şehadet mertebesine erişen aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla yad etti.

İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu heyet üyelerine çalışmalarında üstün başarı ve kolaylıklar dileyen Vali Ali Hamza Pehlivan, ziyaretine gelen personel ile sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı