7 Aralık 2023

İzmir’de kurultay hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor

Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı, Amiral Soner Polat 11.

izmirde-kurultay-hazirliklari-hiz-kesmeden-devam-ediyor.jpg

Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı, Amiral Soner Polat 11. Olağan Genel Kurultayı’na gitmek için hazırlıklara başladı.

 

26 Kasım Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak olan Vatan Partisi 11. Olağan Genel Kurultayı’na heyecanlı bir hazırlık var. İzmir’de onlarca otobüsle Ankara’ya gidecek Vatan Partililer bir ay önce çalışmalarına başladı.

 

Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı, İzmir’in 30 ilçesinde de harekete geçti. Tüm kadrolarıyla girilmedik mahalle bırakmadılar. İl Başkanı Çağdaş Cengiz de çalışmalar da en önde yürüyenlerden. Cengiz, bir gün Konak Gültepe’de mahalleliyle ve esnafla görüşüyor. Ertesi gün Menemen Asarlık’ta mevsimlik işçilerle buluşuyor ve onlardan kurultaya iki otobüs insanla katılım göstereceklerinin sözünü alıyor. Diğer kadrolar da İl Başkanlarıyla beraber yürüyor. Kimisi Bornova Naldöken’de günü bitiriyor, kimisi Buca’da, kimisi ise Bayındır’da çalışma yürütüyor.

 

“BİNLERCE İZMİRLİ İLE BULUŞTUK”

Kurultay hazırlıklarını anlatan Vatan Partisi İzmir İl Başkanı Çağdaş Cengiz, “İzmir’i Amiral Soner Polat 11. Olağan Genel Kurultay heyecanı sarmış durumda. Partili kadrolarımızla beraber 1 aydır devam eden toplantı ve etkinliklerde binlerce İzmirliyle buluştuk. Kurultayımıza davet ettik. Konak’tan, Buca’ya, Karşıyaka’dan, Bornova’ya, Dikili’den, Seferihisar’a caddeleri meydanları afişlerimizle donattık. Her gün yeni başvurularla katılımcı sayısı artıyor. Gültepe’nin işçi mahalleleri, Karşıyaka’nın, Kemeraltı’nın esnafları, Organize Sanayi Bölgelerinden iş insanları, Kiraz’ın çiftçileri, Menemen’in mevsimlik işçileri, Bornova’nın, Buca’nın üniversitelileri ile İzmir’den kalkacak otobüsleri dolduruyoruz. Tarihi kurultaya İzmir damgasını vuracak. Bekle bizi Ankara! Gümbür gümbür geliyoruz” diyerek İzmir İl Örgütünün çalışmalarını anlattı.

 

Vatan Partisi 11. Olağan Genel Kurultayı’na İzmir’den otobüsler ücretsiz kalkacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı