10 Haziran 2023

Başkan İbrahim Sandıkçı Esnafları Ziyaret Etti

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede esnafları ziyaret etti.

baskan-ibrahim-sandikci-esnaflari-ziyaret-etti.jpg

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede esnafları ziyaret etti.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ilçede yeni açılan işletmeleri ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi. Esnafların talep ve önerilerini dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, onlara hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

Her fırsatta bir araya geliyoruz

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, İlçedeki esnaflarla her fırsatta bir araya geldiklerini belirtti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizdeki esnaf kardeşlerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Kendileriyle hasbihal ediyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. Hayata geçirdiğimiz proje ve çalışmalarla her gün bir adım daha ileriye taşıdığımız ilçemizde esnaflarımızın ticari hayatlarını da pozitif yönde etkiliyor. Tüm esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

 

Açılış Desteği Programı Devam Ediyor

Canik Belediyesi tarafından ilçede yeni açılan işletmelere sağlanan Açılış Desteği programının devam ettiğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde işyerlerini yeni açacak esnaflarımız için özel olarak hayata geçirdiğimiz Açılış Desteği programımız devam ediyor. İşletmelerini yeni açan esnaflarımızın açılış organizasyonu belediye olarak sağlıyoruz. Esnaflarımız belediyemize başvurarak organizasyon desteğimizden faydalanabilir” şeklinde ifade etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı