8 Haziran 2023

Şüphesiz Galip gelmek Kazanmak İstiyoruz.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Tarsus Belediye Basketbol liderlik koltuğuna oturdu.

Liderlik koltuğuna oturan Tarsus Belediyesi Basketbol koltuktan kalkmak istemiyor.

Ligde oynadığı 4 karşılamayı kazanan ve taraflı tarafsız basketbol severlerin dikkatini çeken Tarsus Belediyesi Basketbol hedefi doğrultusunda maç maç ilerliyor.
Deneyimli Coach Mustafa Secerlioğlu Taviz vermeden çalışmalarına ekibi ile devam ediyor. Mutlak şampiyonluk hedefine ulaşmak için hazırladığı reçeteyi eksiksiz uyguluyor.
Coach Secerlioğlu Başarımızın arkasında Sayın Başkan Dr. Haluk Bozdoğan bey, As Başkan İsmail Altun Bey Yönetim Kurulumuz var. Sponsorlarımız var taraftarımız var.
Bize inanan bize destek olan değerlerimize teşekkür ediyoruz.
Coach Secerlioğlu Deplasmanda HDİ Yalova Vip karşılamasını beklediğimizden rahat geçti. kazandık hanemize bir galibiyet daha ekledik.
5.hafta kendi evimizde Çarşamba günü oynayacağız. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Her rakip gibi Kırklareli Basketbolu ciddiye alıyoruz. Kağıt üzerinde favoriyiz, ama maç sahada kazanılıyor. Maç disiplinimizden ödün vermeden Çarşamba günü oynayacağımız Kırıklareli Basketbol maçının kazanmak seriyi 5’e çıkarmak istiyoruz.

Şüphesiz galip gelmek kazanmak istiyoruz. Çünkü Ekip olarak harika işler yapıyoruz.
Coach Secerlioğlu Çarşamba Günü Saat 13:00 te Kırklareli Basketbol ile oynayacağımız karşılamaya Basketbol sever Tarsus’u bekliyoruz. Her zaman Desteğe ihtiyacımız var.

HABER:SUAT ÖZDAL