2 Mart 2024

MERSİN TOROSLAR İLÇESİNDE 267 kişiye MHP Rozetti takıldı.

TOROSLAR MHP İLÇEBAŞKANI HÜSNÜ DOĞAN
ŞUNU SÖYLEDİ.
Liderimiz Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin emirleri ve talimatları doğrultusunda Yunus Emre Kültür Merkezin de düzenlenen kahvaltıda rozet töreni Belediye başkanları Milletvekilleri ve çok sayıda  vatandaşlar eşliğinde yapıldı.

Türkiye genelinde başlatılan adım adım 2023 ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantıları kapsamında Toroslar ilçemizde gerçekleştirdiğimiz toplantımıza katılan tüm misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Toroslar Yunus Emre Kültür Merkezine vatandaşların akınıma

Partimize yeni katılan 267 üyemizin rozetlerini kıymetli başkanlarımızla Milletvekillerimizler  beraber taktık.

Cumhur ittifakı diyor. Bilge liderimizin talimatları gereğince il başkanımızın, MYK – MDK üyelerimizin, milletvekillerimizin, belediye başkanımızın, ilçe başkanlarımızın ve Gönültaşlarımızın katılımları ile adım adım 2023, ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantımızı Yunus Emre Kültür Merkezi Toroslar ilçemizde gerçekleştirdik. Toroslar ilçe başkanımızı sayın Hüsnü doğan beye ve emeği geçen   ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyoruz.
Genel başkanımız, liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin; #2023liderülketürkiye hedefleri doğrultusunda başlatılan “adım adım 2023; ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma” toplantıları kapsamında MHP Toroslar ilçe teşkilatımızın düzenlediği toplantıda MYK, mdk üyelerimiz, milletvekillerimiz, teşkilat başkanlarımız ve partililerimiz ile bir araya geldik. #birliğimiz daim olsun