Emniyet Müdürü Aslan’dan Başkan Dinçer’e iade-i ziyaret

Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, bünyesinde kurulu 69 meslek odası ve 60 bin üyesiyle kentin en büyük meslek kuruluşu olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’e iade-i ziyarette bulunarak, başarı dileklerini iletti.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Talat Dinçer tarafından karşılanan İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Başkan Dinçer ile esnaf teşkilatının yapılanması hakkında fikir alış verişinde bulundu.
İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dinçer, Emniyet Müdürü Aslan’a görevinde başarı dileğinde bulunarak, kentin huzuru ve asayişının sağlanması konusunda büyük bir özveriyle çalışan emniyet teşkilatın her zaman yanında olduklarını ifade etti.
İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan’da başta esnaf teşkilatları olmak üzere sivil toplum kuruluşlarının emniyet teşkilatıyla olan samimi ilişkilerini daha da güçlendirme adına çaba göstereceklerini ifade ederek, Başkan Dinçer’e göstermiş olduğu sıcak ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
Ziyarette Başkan Dinçer’e Mersi