48 kursiyere sertifikalarını verdi.

Başkan Dinçer’den 48 cep telefonu ustasına Mesleki Yeterlilik Belgesi
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Mersin Elektronikçiler Odası Başkanı Talat Dinçer, Elektronikçiler Odası ve Çözüm Eğitim Öğretim Yayıncılık Danışmanlık Bilişim İletişim Şirketi ortaklığında düzenlenen ve teorik ve performansa dayalı sınavlarda başarılı olarak Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanan cep telefonu tamir ve bakım ustası 48 kursiyere sertifikalarını verdi.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hizmet binasında gerçekleştirilen törende konuşan Başkan Dinçer, Mersin Elektronikçiler Odası ve Çözüm Eğitim Öğretim Yayıncılık Danışmanlık Bilişim İletişim Şirketi ortaklığında düzenlenen ve cep telefonu tamir, bakım ve onarımı sektörüne yönelik 4. Seviye ulusal yeterliliğinde belirtilen şartlara göre gerçekleştirilen teorik ve performansa dayalı sınavlarda başarı gösteren 48 kursiyeri tebrik ederek, başarı dileklerini iletti.
Dinçer daha sonra ise cep telefonu tamir, bakım ve onarımı sektöründe Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanan 48 kursiyere belgeleri vererek, tüm kursiyerlere çalışma hayatında başarılar diledi.